Belcando Blogger Day - czyli o wyprawie do fabryki Bewital

Jeden z budynków fabryki Bewital

Doszło do tego, że już nie pamiętam kiedy nie narzekałam na brak czasu. Jednak są takie wydarzenia, na które czas zawsze się znajdzie. Tak właśnie było z propozycją wyjazdu do fabryki Bewital. Jakiś czas temu dostałam zaproszenie, więc trzeba było spiąć wszystko tak, aby móc. Takich okazji po prostu się nie marnuje.

Zaproszenie dostałam od firmy ZOO-HURT, z którą współpracuję już od jakiegoś czasu. Wyjazd został zaplanowany na czwartek, 5 października. Wylot z Warszawy do Dusseldorfu o 7:30. Pan Przemek i Ewelina z ZOO-HURT jechali z Zielonej Góry, więc udało mi się dosiąść w Poznaniu. Na Okęciu umówieni byliśmy jeszcze z Kasią z Maybe Chart, Amelią z Zamerdani oraz Kamilą z Zapsieni w Sieci. Po dotarciu na miejsce pociągiem dotarliśmy do Borken, stamtąd busem do Sudlohm-Oeding, czyli celu naszej podróży.

Dusseldorf przywitał nas deszczowo

Po dotarciu do fabryki, czekał na nas poczęstunek. Właściciel Bewitalu opowiedział trochę o firmie, obejrzeliśmy prezentację na temat technologii produkcji, a następnie przystąpiliśmy do gwoździa programu czyli zwiedzania:) Zobaczyliśmy linie produkcyjne mokrej i suchej karmy oraz laboratorium. Teraz z całkowitą pewnością mogę Was zapewnić, że treść etykiety ze składem o świeżym mięsie jest prawdziwa:) Parafrazując słowa Amelii - zobaczyłam produkcję i nadal będę kupować produkty Belcando.

Po obejściu fabryki, mieliśmy już właściwie czas dla siebie. Udaliśmy się do hotelu, zjedliśmy kolację i do późna rozmawialiśmy o wrażeniach minionego dnia:)

Nasz hotel

Prezentacja i czas na zdjęcia Charty pani weterynarz zrobiły furorę Charty pani weterynarz zrobiły furorę Wręczanie dyplomów Nasza sesja zdjęciowa Na granicy z Holandią

Następnego dnia również odwiedziliśmy Bewital. Tym razem zapoznaliśmy się z tematem social media - „życiem” marek Belcando i Leonardo w ogólnie pojętych przestrzeniach internetu. Sprawy dość mocno powiązane z moją profesją, więc dla mnie interesujące:)

Nie mogłybyśmy oczywiście nazwać się blogerkami bez całej foto-oprawy naszego wyjazdu;) Czas na sesje musiał być - mam nadzieję, że nie wzięli nas za zupełne dziwaczki;)

Znalazł się również czas na małe zwiedzanie. Moja stopa dotknęła nawet holenderskiej ziemi;) Niestety nieubłaganie czas naszej wyprawy dobiegał końca i w piątek około godziny 19:00 ruszyliśmy busem w drogę powrotną. Oczywiście także w jej czasie zaliczyliśmy trochę przygód - m.in. pożar na autostradzie oraz towarzystwo pana kierowcy-gawędziarza. Takie „smaczki” sprawiają, że doświadczenia zmieniają się w świetne wspomnienia, więc w ostatecznym rozrachunku nie ma na co narzekać:)

Razem z Kamilą wysiadłyśmy w Poznaniu, żegnając resztę ekipy. I także tutaj nie poszło zupełnie gładko - pociąg Kamili do Szczecina miał ponad 140 minut opóźnienia! Razem z moim mężem postanowiliśmy zaczekać razem. Na szczęście czas w dobrym towarzystwie mija szybko:) Zwłaszcza, że było o czym gadać - Belcando weszło na wyższy poziom współpracy z blogami. I to poziom bardzo ciekawy:)

Teraz czas na planowanie kolejnych spotkań, bo że takie będą jestem pewna. Pytanie tylko kiedy i gdzie?:)

Dyplomy ambasadora marki Belcando Dream Team

Komentarze

  1. Ja się zabieram dopiero za napisanie relacji, ale muszę ostrożnie dobierać słowa, żeby wpis nie był zbyt emocjonalny. ;D Wspaniała wycieczka, ciekawe gdzie i kiedy znowu się spotkamy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Potwierdzam. Warto było zorganizować się w czasie i wygospodarować kilka chwil na wyjazd. Chociażby po to by poznać osoby, które od dawna podgląda się w sieci :) Zwiedzanie fabryki to wisienka na torcie ;)

    p.s. Gdyby nie Wy, to bym chyba w ogóle do domu nie wróciła, przez atrakcje ze strony PKP Intercity. Tak więc jeszcze raz Wam bardzo dziękuję za wspólne oczekiwanie <3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz❤ Dziękuję za Wasze komentarze ❤

Każda opinia jest dla mnie ważna i stanowi dużą motywację.
Staram się odwzajemniać Wasze wpisy oraz odwiedzać blogi, jeśli takie posiadacie ❤

Popularne posty z tego bloga

Wybiegi w Poznaniu

Test karmy Petvita

Jak zrobić pałąk na kierownicę do bikejoringu? [DIY]