World Championships IFSS Dryland 2017

Mistrzostwa Świata Psich Zaprzęgów IFSS World Championship Dryland 2017

Mistrzostwa Świata Psich Zaprzęgów „IFSS World Championship Dryland 2017” miały co prawda miejsce pod koniec listopada (23-26.11.), ale na pewno nie zaszkodzi na chwilę do nich powrócić.

Niestety tak się złożyło, że sama mogłam dotrzeć do Szamotuł-Koźle tylko na jeden dzień zawodów. I to w dodatku na jedynie kilka godzin, ale i tak byłam bardzo zadowolona, że mogłam w ogóle. Pierwszy raz miałam okazję być i robić zdjęcia na takiej imprezie. Efekty nie są takie, z jakich w pełni byłabym zadowolona. Następnym razem na pewno zdjęcia wyjdą lepsze, bo już wiem czego się spodziewać i co poprawić.

Nie udało mi się także kibicować znajomym, bo startowali w późniejszych godzinach, ale wyniki śledziłam i gratulacje należą się Grzegorzowi Wojtasiakowi za zajęcie 6 miejsca w kategorii DR6 RNB (6-Dog rig pure breed) - 6,3 km! Dla niewtajemniczonych Grzegorz jest mężem Pauliny z Fundacji Sfora Husky ;)

Mistrzostwa Świata Psich Zaprzęgów IFSS World Championship Dryland 2017

Cała impreza odbyła się w miejscowości Koźle niedaleko wielkopolskich Szamotuł. Zawody objęte były honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka. Lista startujących była naprawdę długa i objęła uczestników z wielu państw. Tym bardziej należy zwrócić uwagę na sukcesy Polaków - 6 medali!

Marek Rogalski-Janc  1 miejsce DBM RNB (Bikejoring men pure breed) - 6,3 km
  1 miejsce S1 RNB (1-Dog scooter pure breed) - 3,8 km
  1 miejsce DS2 RNB (D1)

Agnieszka Jarecka  3 miejsce DBW (Bikejoring women elite) 6,3 km

Igor Tracz  3 miejsce DR4 (4-Dog rig) - 4,6 km

Rafał Śmiałkowski  3 miejsce S2 (2-Dog scooter) - 4,6 km

Lista wyników była długa do przebrnięcia, jeśli ktoś sam chce ją przeanalizować i skorygować moje poszukiwania, to zapraszam tutaj :)

Mistrzostwa Świata Psich Zaprzęgów IFSS World Championship Dryland 2017

Jakby się zastanowić, to dla miłośnika psów co innego niż kibicowanie mogłoby być największą zaletą takiej imprezy - tyle pięknych psów w jednym miejscu ❤
A do tego jeszcze stoiska ze sprzętem i gadżetami. Oczywiście sama tez musiałam się w co nieco zaopatrzyć ;)

Mimo pogody nie zapowiadającej się dobrze, mimo wody i błota, mimo wczesnej pobudki i zmęczenia na całą resztę dnia, dla mnie chwila pobytu na takich zawodach była naprawdę ekstra. Już szukam w kalendarzu kolejnych :)

Więcej zdjęć z imprezy znajdziecie na naszym Facebooku:

Komentarze

  1. Zdobyłem 3 złote medale na tych MŚ ;) Więc Polska zdobyła ich 6. Na stronach polsatu i tvp jest info o jednym moim medalu, więc u Państwa i tak lepiej :] W drugi dzień wywalczyłem jeszcze złoto w DS2 RNB (D1). Pozdrawiam. Marek Rogalski-Janc

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za informacje! Ciężko było się połapać;)

      Usuń

Prześlij komentarz❤ Dziękuję za Wasze komentarze ❤

Każda opinia jest dla mnie ważna i stanowi dużą motywację.
Staram się odwzajemniać Wasze wpisy oraz odwiedzać blogi, jeśli takie posiadacie ❤

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić pałąk na kierownicę do bikejoringu? [DIY]

Test karmy Petvita

Wybiegi w Poznaniu